Принципи планування оптимального заміського будинку з газабетону

вс, 2018-07-15 23:05
Поделиться
Принципи планування оптимального заміського будинку з газабетону

Проектування і будівництво будинків з газабетону в Києві дало можливість сформувати ключові принципи будівництва ідеального будинку, який буде прекрасним рішенням для всієї родини. Дотримуючись цих правил, ви зможете створити дійсно ідеальне «гніздечко» для всієї родини, яке буде затишним і зручним для кожного члена сім'ї і компанія "Альфа-Проект" допоможе вам в цьому.

Ганок - основа вашого будинку

Природно, можна вибрати звичайні двері і нічого надприродного не створювати. Але фактично кожна планування має на увазі, що вхід буде створено по особливому. Тому ганок - основа будь-якого будинку. Створюючи його, не забудьте про навісі, тоді ви навіть в дощовий день можете поставити туди крісло, насолоджуючись природою, при цьому не промокнути і не захворіти.

Вхідна група складається з передпокою і тамбура

За дверима обов'язково повинен бути свого роду тамбур, який створений щоб двері не відчинялися безпосередньо в житлове приміщення, щоб не впускати в будинок холод в зимову пору року і спеку в літній. Цей тамбур можна оснастити спеціальним відсіком для зберігання речей або різного спортивного інвентарю, щоб виключити «захаращення» інших кімнат. За тамбуром йде передпокій, де все має бути створено для гостей і для особистого комфорту.

Сходи - зручно і стильно

Досить ефектно буде виглядати, якщо з передпокою буде йти сходи на другий поверх, де знаходяться кімнати кожного члена сім'ї і функціональні приміщення загального призначення.
 

Розділіть на громадські та особисті зони

Якщо говорити про санітарні норми, то ідеальним для комфортного проживання на одну людину має припадати не менше 30 квадратних метрів, при цьому психологи стверджують, що цей показник повинен бути не менше 40 квадратних метрів, але не в кожному будинку це можна собі дозволити, особливо, якщо сім'я велика.
 

Зонування приміщення по поверхах

На першому поверсі повинна знаходитися зона, де сім'я буде перебувати весь день. Тут розташовано максимальну кількість функціональних приміщень. Необхідно передбачити вітальню, кухню і примикає їдальню, якщо є можливість, то і зимовий сад стане прекрасним доповненням для першого поверху. На другому поверсі повинна бути зона тиші і зона відпочинку. Подбайте про те, щоб спалень було хоча б на 1 більше, ніж членів сім'ї.
 

Допоміжні приміщення

Бібліотека і кабінети - це досить часті приміщення у великих будинках. Ці кімнати потребують спокою, щоб ви змогли зосередитися, тому розміщувати подібне приміщення на першому поверсі стоїть виключно тоді, коли ви впевнені в гарній звукоізоляції.Дотримуючись настільки простих принципів, ви гарантовано будете жити в комфорті та затишку. Для того щоб не допустити помилку, зверніться до професіоналів, які чудово розбираються в принципах будівництва котеджів. Вам достатньо просто вибрати зручний для вас спосіб зв'язку на сайті: https://pmg.kiev.ua.

Теги СтроительствоСтроительные материалы

Комментарии