15.05.2017
480 000 грн

Т-170

Бульдозер Т-170 после капитального ремонта 2015г.

Бульдозер Т-170 после капитального ремонта
1. Відомості про бульдозер і його технічні характеристики:
1.1. Бульдозер бувший у використанні після капітального ремонту в 2015року.
1.2. Під час проведення ремонтних робіт встановлено нові:
колеса направляючі, колеса ведучі, катки опорні, катки підтримуючі, механізми натягу гусениць, ножі відвалу, ГПГ (гільзо-поршнева група) дизелю, поршнева група пускового двигуна, вкладиші колінчатого валу дизелю і вкладиші к/валу пускового двигуна, турбокомпресор ТКР-11Н3, плунжерні пари ПНВТ, циліндри підіймання відвалу, магнето, генератор, НШ-100, НШ-32, рукава високого тиску, електропроводка з фарами освітлення, пульт управління, внутрішня обтяжка кабіни та резинові коврики.
1.3. На бульдозер встановлено нові гусениці.
1.4. Проведено капітальний ремонт з заміною (ремонтом) зношених деталей наступним вузлам:
дизель Д-160 зі встановленням нової ГПГ, візки гусениць з встановленням нових планок розбігу направляючих коліс, КПП, бортові передачі, бортові фрикціони з встановленням нових дисків і гальмівних стрічок, муфта зчеплення, сервомеханізми муфти зчеплення і бортових фрикціонів, МУП, водяний радіатор, масляні радіатори, циліндр перекосу відвалу, обігрівач кабіни.
1.5. Комплектність бульдозерного обладнання – відвал звичайний шириною 3200 мм з циліндром перекосу, причіпний пристрій жорсткий, розрихлювач відсутній.
1.6. Проведено повне розібрання бази трактора до рами з подальшим чищенням всіх корпусних і рамних вузлів і механізмів піскоструменевим апаратом, ґрунтуванням та кінцевим фарбуванням у заводський жовтий колір
1.7. Проведено очищення піскоструменевим апаратом капотів, решітки та кабіни бульдозера з подальшим ґрунтуванням та кінцевим фарбуванням у заводський жовтий колір.
1.8. Проведено заміну внутрішнього облицювання (обтяжки) кабіни бульдозера, резинових ковриків та ущільнювачів дверей.
1.9. Проведено повне фарбування бульдозера — трактор пофарбовано у жовтий колір, а гусениці та відвал з брусами-у чорний.
1.10. Комплектність бульдозера повна.Готовність до експлуатації - 100%. Гарантія -600м/год роботи, або 6 місяців (в залежності від того, що настане раніше). гарантія на вузли і деталі ходової частини без заміни (гусениці, колеса, катки) - 1 рік.