01.12.2016
19 500 грн

Бочка 208 л. масло для коммерческой техники Energy G-Truck HC 10W-40

напівсинтетичне моторне масло високої продуктивності SAE 10W-40 (для дизельних двигунів з тривалим періодом заміни), завдяки особливій технології синтезу, є продуктом для двигунів майбутнього покоління.
За вказівкою виробника, інноваційна програма добавок, що входить до складу масла, дає можливість використовувати продукт як в сьогоднішніх, так і в майбутніх поколіннях двигунів всіх вантажних автомобілів (вантажні автомобілі, будівельні машини, автобуси і сільськогосподарські агрегати).
Основні переваги:
Завдяки найновішим відомостям про розробку мастильних матеріалів, вдалось переверщити постійно зростаючі вимоги до моторних олив для дизельних двигунів.
Завдяки ступеня в’язкості SAE 10W-40 і гідрокрекингового синтезу базових масел, забезпечує кращу поведінку при холодному пуску.
Висока змащувальна здатність для всіх деталей двигуна.
Економія палива в порівнянні зі звичайними моторними маслами (наприклад, SAE 15W-40).
Чистота двигуна завдяки високому дозуванні ефективних миючих і диспергуючих присадок.
Високі виробничі резерви, з самими тривалими періодами заміни масла (в даний час до 100.000 км) – навіть при важких умовах експлуатації.

Оптово-розничный магазин "Важные автомелочи", Бровары, ул. Ярослава Мудрого 55. Наличный и безналичный расчёт. Цена указана без НДС. Предоставляем таможенные документы и сертификаты.