24.03.2015
По запросу

MAN MAN

Утримання великого, власного автопарку не просте та дуже дороге задоволення. Тому все більше і більше людей розуміють, що послуги самоскидів це зручно та економічно вигідно. Оренда самоскидів для багатьох будівельних та аграрних компаній стала ліпшим вирішенням їхніх задач, знизила собівартість їхньої продукції та дозволила розширити спектр їхньої діяльності. ТзОВ “Нове Плюс” надає можливість оренди високо прохідних самоскидів MAN вантажопідйомністю від 25т до 35т та колісними формулами 8х8, 8х4, 6х6, 6х4 на довгий термін, з складанням вигідного для вас графіку роботи та з різними формами розрахунків.

Усі транспортні засоби постійно, силами власного сервісного центру, підтримуються в технічно справному стані та обладнані усім необхідним додатковим обладнанням для забезпечення безперебійної роботи, а водії мають достатньо великий досвід роботи на різного роду об’єктах та виходу з скрутних дорожніх ситуацій.

Наша техніка застосовується для перевезення піску, перевезення щебеню, перевезення зерна, перевезення кукурудзи та перевезення інших будівельних і сільськогосподарських вантажів. Ми маємо великий досвід роботи та виробили гнучкі принципи побудови взаємовідносин, тому звертаючись до нас, ви можете бути певні, що завжди отримаєте високу якість та помірні ціни!