08.11.2015
ATP
3 400 грн/смена

Аренда автовышки 36 метров (СКАНИЯ)

Предлагаем воспользоваться арендой комбинированной автовышки с высотой подъема до 36 метров. Услуги автогидроподъемника АПТ-36 в основном используется для проведения высотных работ на территории города Киева и Киевской области, нашим автогидроподъемником управляет опытный водитель-оператор

минимальный выезд ― услуг автогидроподъемника АПТ-36 строимостью от 3400 грн. (до 4 часов)

Автовишка 36 метрів, вид спецтехніки, який добре підходить не тільки для промислових та комунальних потреб, але й не менш корисний в будівельній справі, та в обрізанні дерев.

Гідропідйомник 35-36 м не володіе достатнім спритністю в густонаселених містах серед вузьких вулиць і запаркованних тротуарах. Однак, автовишки 35-36 метрів, ідеальні для промзон з великими площами і широкими проїздами. Оскільки автовишки 35-36 вітрів здебільшого свого часу задіюються на постійних роботах (постоянка), настійно рекомендуємо завчасно уточнювати наявність даних автовишок.

А спланувавши робочу зміну більше 8-ми годин на добу понад 5-ти днів на тиждень, Ви отримаєте значну знижку на всю роботу !
Ваших послуг оренда автовишки 35, 36 метрів з водієм, на вигідних умовах, сім днів на тиждень 24 години на добу, на будь-який термін, починаючи від однієї мінімальної зміни роботи в Києві та Київській області.
Автогідропідйомники 35-36 АПТ