08.11.2015
ATP
8 000 грн/смена

УСЛУГИ АВТОВЫШКИ 50 МЕТРОВ АПТ-50

Потужний автогідропідйомник 50 метрів дозволяє піднімати на таку висоту вантажі до 400 кг Але найголовніше полягає в тому, що він ефективний і безпечний в експлуатації.

Автогідропідйомник АГП- 50 змонтований на шасі КамАЗ, з колісною формулою 4х2. Вантажопідйомність люльки складає 400 кг при висоті підйому 50 метрів. Проте, при виконанні ремонтно-монтажних робіт слід враховувати швидкість вітру, яка не має бути більша 10 м/с.

За допомогою такої техніки можна виконувати різні роботи у сфері монтажу яких-небудь конструкцій, у будівництві, в електроенергетиці і у багатьох інших галузях. Виліт стріли АГП з висотою підйому до 50 м може складати 20 метрів.

Для його роботи потрібно тверду поверхню і досить великий простір. Причому для моделей з телескопічною стрілою вільного місця вимагається менше, ніж для моделей із стрілою колінною. У нашій компанії ви можете узяти в оренду автовишку 50 метрів, ми надамо вам надійну і зручну в роботі спецтехніку для вирішення вашого завдання.

Роботи на висоті належать до категорії заходів підвищеної міри складності. В ході їх підготовки необхідно передбачити усе необхідне для того, щоб виконавець не лише впорався з покладеними на нього зобов'язаннями, але і піддавав життя і здоров'я мінімальному ризику. Для реалізації проектів підвищеної складності в різних сферах народного господарства ставу зроблена на автовишки. Терміном цим означають транспортний засіб (чи особливе шасі), обладнаний пристроями для підйому на висоту і переміщення в заданих межах робітників, інструменту і матеріалів.

Наличные безналичные расчеты
Моб: (044)233-22-90, 096-364-79-66