23.03.2015
По запросу

Taitong HS106

Вантажна шина Taitong HS106 – один з практичних результатів тісної співпраці китайської шинної індустрії з світовими лідерами цієї галузі, розпочинаючи від Continental та закінчуючи Mishelin. Саме цей фактор зумовив наявність у цієї моделі, що призначена для причіпних осей вантажних автомобілів, дуже високих у співвідношенні до її ціни, експлуатаційних характеристик. Вона відрізняється відмінними зчіпними якостями на вологій дорозі, низьким спротивом розгойдування та дуже довгим строком служби.

6-реберний протекторний малюнок

Шина Taitong HS106 оснащена типовим для моделей такого призначення симетричним ненаправленим малюнком протектора. Він містить шість повздовжніх ребер, що відділенні один від одного широкими дренажними канавкам. При цьому кожен з протекторних елементів відрізняється відмінною стійкістю до динамічної деформації. Ця особливість дозволяє шині демонструвати прекрасну курсову стійкість при різних швидкісних режимах руху.

Посилена конструкція плечових зон

На відміну від конструкції чотирьох повздовжніх ребер, що розміщенні в центральній частині протектора, його плечові зони відрізняються більшою жорсткістю та масивністю. Ця особливість забезпечила шину Taitong HS106 цілим рядом переваг. Однією з них є оптимізований розподіл зовнішнього тиску на зону контакту, що в свою чергу значно підвищило максимальну вантажність та стійкість до нерівномірного зношення.

Крім того варто згадати про ще одну перевагу такого дизайну плечових зон. Він дозволив значно збільшити розміри зони контакту, що надало їй конфігурацію, близьку до прямокутної, яка залишається незмінною, незалежно від зовнішніх факторів. В результаті шина демонструє відмінне зчеплення на сухій дорозі у поєднанні з прогнозованою керованістю авто.

Основні особливості шини Taitong HS106

  • шина була сконструйована з використанням інноваційних технологічних розробок, наданих лідерами світової шинної індустрії;
  • шість повздовжніх ребер з дуже жорсткою конструкцією, забезпечують відмінну курсову стійкість та прекрасні показники паливної економічності;
  • дуже довгий строк служби завдяки стійкому до абразивного зношування, до проколів та порізів резинової маси та оптимізованому за допомогою посиленого дизайну плечових зон розподілу зовнішнього тиску на зону контакту.
 
 
 
 
 
 
РОЗМІР
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ
ІНДЕКС НАВАНТАЖЕННЯ & ШВИДКОСТІ
ЦІНА (ГРН.)
385/65R22.5 20 160K 7164