23.03.2015
По запросу

Taitong HS218

Опис шини Taitong HS218

Вантажна шина Taitong HS218 призначена для встановлення на ведучі осі вантажних автомобілів, що використовуються у сфері міжміських та міжрегіональних перевезень. Характерною рисою даної моделі є поєднання відмінних тягово-зчіпних властивостей в повздовжньому напрямку з низьким спротивом розгойдування. Також варто відмітити низькі експлуатаційні витрати, зумовлені привабливою вартістю та тривалим строком служби.

Збільшені розміри зони контакту

Протекторний малюнок моделі Taitong HS218 має чотири повздовжніх ребра. При цьому кожне з ребер відрізняється великими розмірами. Завдяки цьому, розміри зони контакту вдалося максимально збільшити, що в свою чергу посприяло покращенню зчеплення та за рахунок збільшення опорної площі – підвищило вантажність шини.

Закрити дизайн плечових зон

Ще однією характерною рисою протекторного малюнку цієї моделі є будова плечових зон. Кожна плечова зона – це цільний конструктивний елемент, наділений надзвичайно високою жорсткістю. Такий дизайн дозволив значно покращити цілий ряд важливих параметрів шини, починаючи від спротиву розгойдування та закінчуючи стійкістю до ударних навантажень та нерівномірному зношенню. Крім того, варто відмітити суттєве зниження рівня шуму, що генеруються ребрами зчеплення в центральній частині протектора.

S - подібні ламелі

Як вже було сказано попередньо, протекторний малюнок шини Taitong HS218 має чотири повздовжніх ребра. Два з них розміщенні в центрі та відрізняються від плечових зон трохи іншим дизайном. Його характерною рисою є наявність великої кількості S-подібних ламелей. Ці протекторні елементи в процесі руху формують велику кількість поперечних ребер зчеплення. Завдяки такій конструктивній особливості шина демонструє прекрасні зчіпні якості в повздовжньому напрямку.

Основні особливості шини Taitong HS218

  • шина призначена для ведучих осей вантажних автомобілів;
  • велика кількість ребер зчеплення, що утворюються ламелями в центральній частині протектора;
  • закритий дизайн плечових зон знижує супротив розгойдування, оптимізує розподіл зовнішнього тиску на зону контакту та значно збільшує її розміри;
  • чудова стійкість до нерівномірного зносу, збільшена площа опорної поверхні завдяки практично ідентичним розмірам повздовжніх ребер;
  • відмінна курсова стійкість досягнута завдяки високій стійкості протекторних елементів до динамічної деформації.
 
 
 
 
 
 
РОЗМІР
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ
ІНДЕКС НАВАНТАЖЕННЯ & ШВИДКОСТІ
ЦІНА (ГРН.)
9.00R20 16 144/142K 5641
10.00R20 18 149/146K 6140
11.00R20 18 152/149K 6759