23.03.2015
По запросу

TAITONG HS103

 

Опис Taitong HS103

Будь-який професіонал безпомилково визначить сферу використання вантажної шини Taitong HS103. Цілий ряд характерних особливостей не дозволять помилитися в тому, що ця модель призначена для використання на ведучих осях магістральних тягачів. Тому що її протектор відрізняється збільшеною кількістю зчіпних кромок та протекторних ребер, що забезпечує її відмінними тягово-зчіпними якостями при відмінних показниках паливної економічності. До цього варто ще додати привабливу вартість, позбавлену доплати за рекламу бренду.

Характерні відмінності дизайну протекторного малюнку

Як вже було сказано, протекторний малюнок даної моделі має цілий ряд особливостей, які характерні для шин, що використовуються на ведучих осях магістральних тягачів. Перш за все, це шість повздовжніх ребер, кожне з яких складається з окремих блоків. У поєднанні з їх повздовжнім розміщенням ця особливість дозволяє шині демонструвати відмінну курсову стійкість на будь-якій швидкості та зниження спротиву розгойдування.

Відмінні повздовжні тагово-зчіпні властивості

Ще однією особливістю цієї шини є її високі тягово-зчіпні властивості в повздовжньому напрямку, які є обов’язковими для шин магістрального тягача. Ці якості забезпечуються за рахунок відкритого дизайну всього протекторного малюнку в цілому. Адже він складається з великої кількості окремих блоків, які в процесі руху формують велику кількість поперечних кромок зчеплення, за рахунок яких ця шина демонструє себе найкращим чином, незалежно від погодних та дорожніх умов.

Відмінне зчеплення на мокрій дорозі

Також не можна не відмітити ще одну особливість відкритого дизайну протекторного малюнку цієї моделі. Наявність великої кількості окремих блоків, дозволила забезпечити її дуже розвинутою дренажною системою. Вона складається з великої кількості повздовжніх та поперечних канавок. Збільшена глибина протектора, що має значний внутрішній об’єм, дозволяє дренажній системі легко справлятися з відводом із зони контакту практично любої кількості води, та забезпечує тим самим більш надійне зчеплення на мокрій дорозі.

Основні особливості шини Taitong HS103

  • шина була спеціально розроблена для експлуатації на ведучій осі магістрального тягача;
  • відмінні повздовжні тагово-зчіпні якості, завдяки відкритому дизайну симетричного ненаправленого малюнку протектора, що має велику кількість окремих блоків;
  • шість повздовжніх ребер, що складаються з повздовж розташованих блоків, забезпечують відмінну курсову стійкість та зниження спротиву розгойдуванню;
  • надійне зчеплення на мокрій дорозі завдяки великій кількості повздовжніх та поперечних дренажних канавок із значним внутрішнім об’ємом.
 
 
 
 
 
 
РОЗМІР
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ
ІНДЕКС НАВАНТАЖЕННЯ & ШВИДКОСТІ
ЦІНА (ГРН.)
11R22.5 16 146/143M 6212
295/80R22.5 18 152/149M 6331