23.03.2015
По запросу

Taitong HS201

Вантажна шина Taitong HS201 була спеціально сконструйована інженерами для експлуатації на рульових осях вантажних автомобілів, розрахованих на великі навантаження. Цей тип шини дозволяє, при максимальному навантажені та відмінній швидкості, зберігати хорошу керованість при різних погодних умовах та типах дорожнього покриття.

П’ятиреберний  дизайн протекторного малюнку

Шина Taitong HS201 має п’ять повздовжніх ребер. Вона оснащена симетричним ненаправленим малюнком протектора. Два ребра з п’яти мають окремі S-подібні блоки, які сприяють збільшенню зчеплення з дорожнім покриттям. Кожне ребро має масивний розмір, що сприяє відмінному зчепленню в поєднанні з хорошою курсовою стійкістю в різних швидкісних режимах.

Короткий гальмівний шлях

Шина Taitong HS201 відрізняється великою ефективністю при гальмуванні. В її конструкції – п’ять ребер протекторного малюнку в поєднанні з окремими блоками протектора. Велика кількість прямих ламелей, що розміщенні на поверхні трьох повздовжніх ребер в центральній частині протектора, збільшують зчеплення з дорожнім покриттям та значно скорочують гальмівний шлях.

Основні характеристики шини Taitong HS201

  • спеціально сконструйована для експлуатації на рульових осях вантажних автомобілів;
  • високі показники витривалості, вантажності, стійкості до ударних навантаження, завдяки посиленій конструкції;
  • відмінна ефективність гальмування;
  • чудова оперативність керування забезпечується жорсткою конструкцією п’яти повздовжніх ребер
 
 
 
 
 
 
РОЗМІР
КІЛЬКІСТЬ ШАРІВ
ІНДЕКС НАВАНТАЖЕННЯ & ШВИДКОСТІ
ЦІНА (ГРН.)
315/70R22.5 20 157/153L 5712